Poradnia Dietetyczna - jadlospisy.pl

Poradnia Dietetyczna Jadłospisy.pl

Poradnia Dietetyczna Jadłospisy.pl powstała w wyniku fascynacji jej założycielki – mgr inż. Marii Jagiełło – tematyką dietetyczną, żywieniową i kulinarną.

Jesteśmy wyczuleni na potrzeby naszych klientów i dlatego stale poszerzamy zakres naszych usług. Obecnie specjalizujemy się, między innymi, w:


Dzięki obszernej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pomogliśmy już ogromnej liczbie osób w zmianie nawyków żywieniowych na zdrowsze, wypracowaniu i utrzymaniu szczupłej sylwetki (odchudzanie bez efektu jo-jo), uzyskaniu świetnego samopoczucia i przypływu energii, a przede wszystkim – w dbaniu o zdrowie.

Mgr inż. Maria Jagiełło – dietetyk, technolog żywienia – kilka słów o mnie

Do prowadzenia poradni dietetycznej wykorzystuję doświadczenie, wiedzę i umiejętności nabyte przez 20 lat pracy. Od większości dietetyków odróżnia mnie – oprócz posiadania wiedzy żywieniowej i dietetycznej – dogłębna znajomość zasad technologii gastronomicznej. Dzięki temu moje jadłospisy i porady żywieniowe są łatwe w realizacji oraz nie są oderwane od kuchennej rzeczywistości.

W wolnych chwilach prowadzę blog kulinarny Codzienna kuchnia dietetyczki, na którym dzielę się przepisami na, niekoniecznie niskokaloryczne, ale zawsze zdrowe i smaczne dania.

Dodatkowo moje kompetencje znajdują odzwierciedlenie w artykułach i poradach, które przygotowuję m.in. dla Ekspresu Ilustrowanego, portalu OnaOnaOna.pl – Agaty Młynarskiej, RepublikaKobiet.pl, WP Kobieta (więcej informacji znajduje się na podstronie My w mediach).

Wykształcenie:

  • Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Wydział Żywienia Człowieka – 1995
  • Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, kierunek Poradnictwo dietetyczne, studia podyplomowe – 2012
  • Instytut Żywności i Żywienia w Warszawie, kierunek Jakość i bezpieczeństwo żywności i żywienia, studia podyplomowe – 2018
Poradnia dietetyczna Łódź - jadlospisy.pl

Jeśli chcesz się poradzić doświadczonego dietetyka, nastawionego na wspólną realizację Twoich celów

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do nas?

Dlaczego warto zgłosić się właśnie do nas?

Wieloletnie doświadczenie, poparte mnóstwem sukcesów naszych klientów w osiąganiu stawianych sobie celów, to nie wszystkie powody, dla których warto się  z nami skontaktować.
Nasze porady i artykuły w mediach

Nasze porady i artykuły w mediach

Wiedza i doświadczenie zobowiązują, dlatego dzielimy się swoimi spostrzeżeniami i radami za pośrednictwem mediów drukowanych i internetu. Maria Jagiełło jest autorką wielu artykułów i książek.